Костянтин Бриль прокоментував свою декларацію, розказав звідки автомобілі та подарунки доньці

516
Голова обласної адміністрації Костянтин Бриль відреагував на зацікавленість журналістами та суспільством його декларацією. Чиновник розказав звідки взялися автомобілі, які він задекларував у 2018 році та що таке майже півмільйонний подарунок доньці.

Раніше ми повідомляли про те, що Костянтин Бриль оприлюднив нову декларацію, у які з’явилися одразу 3 автомобілі. Два з них придбали родичі губернатора: Mersedes Benz S 350, 2014 року випуску та LAND ROVER, 2013 року випуску. Також з’явилася «TOYOTA CAMRY» випущена в минулому році, яка обійшлася чиновнику в  360 тисяч 177 гривень.

Вказана сума покупки автомобіля «TOYOTA CAMRY» змусила запоріжців відреагувати, люди висловили сумнів, адже найдешевше автомобіль цієї марки можна купити не менш ніж за 700 тисяч. Подарунок доньці у майже півмільйона також викликав значний суспільний інтерес.

Голова обласної адміністрації вирішив детально роз’яснити, щоб не виникало подальших гучних обговорень та перекручування інформації. За його словами, вище вказані два автомобілі, які придбали родичі чиновника були у власності вже давно, але задекларувати Костянтин Бриль вирішив тільки у цьому році, оскільки лише влітку минулого року вперше ними скористався, а отже – отримав право керування ними.

Стосовно «придбання» моїми родичами в 2017 році двох автомобілів – LAND ROVER та Mersedes Benz. Зазначені авто були придбані моїми близькими значно раніше – в 2013 та 2014 роках. Оскільки протягом 2017 року я декілька разів користувався цими автомобілями (на відміну від попередніх років), я відобразив в декларації набуття влітку 2017 року ПРАВА КЕРУВАННЯ вказаними транспортними засобами. Більш того, аби правильно вказати такі проблемні нюанси в декларації, мною направлявся відповідний запит до Національного агентства з питань запобігання корупції та отримано відповідне роз’яснення. І саме згідно із наданою інформацією я і задекларував автомобілі, пише Костянтин Бриль

Низьку ціну покупки «TOYOTA CAMRY», пояснює жахливим станом автомобіля. Запевняє, що покупка потребувала детального ремонту, у тому числі двигуна, тож попередній власник все оцінив правильно.

Єдине придбане авто – 2017 року TOYOTA CAMRY. Воно було куплене за кошти від продажу попередньої автівки. Ціна нового – порівняно невисока. І пояснюється це досить просто: я придбав автомобіль у жахливому стані, він потребував оновлення двигуна та іншого ремонту. Тож кошти були вкладені у відновлення фахівцям понівеченої TOYOTA CAMRY.

Подарунок доньці, який чиновник зробив на суму 280 000 грн. та 160 000 грн. виявився частиною будинку, в якому зараз проживає сім’я, та частиною земельної ділянки, на якій розташована нерухомість.

Голова обласної адміністрації пояснює, що у минулому його донька вирішила продати квартиру, яку отримала в подарунок від дідуся, а кошти витратити на навчання. Враховуючи вимоги українського законодавства – щоб нерухомість неповнолітньої особи можна було продати, вона мусить бути юридично забезпеченою дахом на головою, чиновник вирішив частину свого будинку та земельну ділянку переоформити на доньку.  Вік дитини не дозволяє самостійно розпоряджатися майном, тому Костянтин Бриль підписував договори купівлі-продажу замість власниці квартири.

Читайте такожУ 2017 році Володимир Буряк заробив, на основному місці роботи, понад півмільйона — декларація

загрузка...