Кожна хвилина коштує для кишені українця та економіки загалом дуже дорого: Ігор Артюшенко – про карантинні заходи влади

76

 

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили карантинні заходи, які влада запровадила для українців.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що карантин – це кредит у економіки, який влада витратила не за призначенням

«Вкотре, як мантру, повторюю, що карантин не оберігає від захворювання і вірус сам по собі нікуди не зникне. Бо для нього немає різниці — понеділок сьогодні чи субота, ранок чи глибока ніч, квітень чи листопад, школа це чи металургійний завод, ціна кілометру дороги чи позитивний відосик.

Бо сенс обмежувальних заходів тільки в одному: виграти час для медичної системи, підготувати її фінансово, фахово та організаційно, не допустити її перевантаження», – зазначив політик.

Ігор Артюшенко підкреслив, що кожна хвилина карантину коштує дуже дорого для української економіки.

«Тобто карантин — це коли влада бере кредит часу у економіки для того, щоб мати можливість забезпечити лікарні всім необхідним, підготувати медичних працівників та розширити ліжковий фонд. Щоб коли обмежувальні заходи будуть зняті — система була готова надавати якісну допомогу громадянам.

Бо, знову ж таки, вірус сам по собі нікуди не зникне.

Але за кожну хвилину цього кредиту часу ми всі — громадяни, підприємства, установи — платимо власні гроші. І кожна хвилина коштує для кишені українця та економіки загалом дуже дорого.
Але невігласи у владі так і не зрозуміли для чого вони вводили карантинні заходи. Бо кредит вони взяли, але бездумно проїли та банально розікрали», – зазначив парламентар.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...