Кредит на житло: запоріжці зможуть отримати часткову компенсацію

109

26 серпня на сесії міської ради в Запоріжжі затвердили порядок отримання містянами часткової компенсації відсотків за кредит на житло.

Програма передбачає здешевлення кредитів на придбання чи будівництво житла у Запоріжжі за рахунок коштів бюджету міста для тих категорій громадян:

  1.  Особи, які на підставі статті 34 Житлового кодексу Української РСР перебувають на квартирному обліку;
  2. громадяни та члени їх сімей, у яких відсутня на праві власності житлова площа, за умови, що такі особи не мали у власності житлової площі протягом останніх трьох років до моменту звернення;
  3. особи які мають у власності житлову площу, що не перевищує 9 кв. метрів на одного члена сім’ї;
  4. громадяни, які проживають у гуртожитку, що підтверджується довідкою про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї, виданих виконавчим органом;
  5. громадяни, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення Запорізької міської ради.

Запоріжці зможуть отримати часткову компенсацію процентів за іпотечним кредитом. Компенсація визначається у розмірі не більше облікової ставки Національного банку України, яка діє на день укладення кредитного договору між позичальником та банком. Надається компенсація на 5 років, але не більше терміну дії кредитного договору та самої програми.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...