Криклій розповів за яких умов «Укрзалізниця» розпочне продаж квитків

261
Фотоілюстрація

Відновлення курсування пасажирських потягів та електричок, є однією з найважливіших умов повноцінного виходу з карантину. Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів за яких умов «Укрзалізниця» знову перевозитиме пасажирів.

У своєму офіційному Телеграм-каналі він написав, що наразі приймається рішення, адже кількість хворих на коронавірус скрізь різна. Як з’ясувалися, не кожен регіон готовий до другого етапу виходу з карантину.

«Укрзалізниця» розпочне продаж квитків як тільки отримає рішення від всіх обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чекаємо рішення!», – повідомлення з соціальної мережі.

Також за його словами вартість на проїзд у транспорті не будуть підвищувати: «Перевізники мають забезпечити доступні ціни, щоб швидше відновити роботу транспорту і подолати можливі психологічні бар’єри».

Раніше орієнтовно називали датою початку роботи підприємства (Укрзалізниці) – 1 червня. Зазначимо, що Запорізьку область визнали готовою до 2-го етапу виходу з карантину в МОЗі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...