Кримінальну справу стосовно екс-мера Запоріжжя О. Сіна суд розгляне найближчим часом – прокуратура

149
Вчора, 3 травня відбулося судове засідання апеляційної інстанції, що стосується кримінальної справі колишнього мера Запоріжжя Олександра Сіна. Інформацію про це, оприлюднила прокуратура Запорізької області.

Рішенням апеляційного суду Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя зобов’язано розглянути по суті кримінальне провадження відносно колишнього очільника Запоріжжя Сіна О.Ч. Кримінальна справа стосується хуліганських дій екс-мера та незаконного відчуження у приватну власність особами 26 земельних ділянок на території обласного центру.

Нагадаємо, на підставі отриманих слідством доказів, 29.12.2017 обвинувальний акт відносно Олександра Сіна було скеровано до Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя. Але він не став розглядати справу по суті, а повернув її прокурору. Тоді суд посилався на те, що в  обвинувальному акті не наведено достатніх відомостей щодо потерпілих, зокрема «реквізитів Запорізької міської ради», що на думку суду є суттєвим порушенням вимог Закону, а також наведено висновків щодо здійснення розслідування вказаного провадження некомпетентним органом, оскільки на думку суду, слідство мало здійснювати Національне антикорупційне бюро України.

Рішення Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя скасовано Дніпровським апеляційним судом із призначенням нового судового розгляду зі стадії підготовчого судового засідання.

Тим часом, Олександр Ченсановим повернувся до Запоріжжя та навіть працевлаштувався. Зараз від допомагає місцевому бізнесмену налагодити бізнес. 

 

Загрузка...