Куди там запорізьким депутатам та бізнесменам: найбагатша людина області живе в Пологах

1065
гроші
Фото: Google.com

За даними ГУ ДФС, зараз у Запорізькій області зареєстровано вже п’ять офіційних мільйонерів.

З початку кампанії декларування доходів громадян п’ять жителів області задекларували доходи у розмірі понад один мільйон гривень. Загальна сума отриманих ними прибутків склала майже 41 мільйон гривень, з яких до бюджету надійде 2,4 мільйона податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Найбільші прибутки отримав мешканець Пологівського району, що задекларував спадщину у розмірі 31,8 мільйона, з якої буде сплачено 1,6 мільйона гривень податку на доходи фізосіб та 476,4 тисячі військового збору.

Четверо інших мільйонерів живуть у Запоріжжі. Вони відзвітували про 9 мільйонів гривень від продажу нерухомого майна, отримання іноземних доходів, спадщини, подарунків, заробітної плати тощо. На сьогодні з загальної суми вони вже перерахували до бюджетів понад 266 тисяч гривень податків.

Нагадаємо, свої свіжі е-декларації за 2017 рік почали заповнювати та піблікувати запорізькі чиновники. Так, згідно них, народний депутат “Опизиційного блоку” Євген Балицький задекларував 9 200 000 гривень готвікою, а в його дружини – 11 490 000 грн. Однак правдивість декларацій нардепа викликали сумніви у НАЗК, яке ретельно перевірить дані Балицького за 2015 рік. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...