Курортне місто Запоріжжя страждає від несприятливої погоди – фото, відео

573
Місто Бердянськ. Фото - "Forpost"
Наразі вже половина жителів Бердянську залишилася без світла.

Мешканець курортного міста Олександр надіслав нам в редакцію фото та відео стихії, яка панує в Бердянську вже більше 3-х годин. Чоловік зазначає, що не пам’ятає подібного вітру за останні 3 роки.

Доброго дня Форпост! Мене звати Олександр і я мешкаю у Бердянську. Я читав ваші новини про непогоду у Запоріжжі і вирішив вам показати, що твориться у нас. Вже пів міста без світла, вітер такий, що з ніг збиває. Я навіть подивився погоду і там написано, що у нас вітер 46 метрів за секунду, а він ще й зі снігом!!! Народ, це страшне! Я за останні напевно роки 3 такого не пам’ятаю. Видимість погана, приблизно до 100 метрів, отож за кермо сідати страшно. Ми з дружиною думаємо, чи зможемо завтра вийти хоча б по хліб з такою погодною ситуацією, але шанси малі, –  пише чоловік.

Нагадуємо, що сьогодні ми повідомляли про ситуацію в Запорізікій області. Ураганний вітер позривав металеві рекламні щіти та повалив великі бігборди. 

В свою чергу портал Бердянської міської ради повідомляє, що сильний вітер спричинив обрив дротів, наразі всі вони знеструмлені. Дві бригади вже працюють над ліквідацією наслідків негоди. Комунальні підприємства працюють в посиленому режимі, на складних ділянкам доріг чергує техніка.

МНСники радять мешканцям обмежити перебування на вулиці, а водіям утриматись від поїздок за місто, оскільки наразі працює техніка з розчищення переметів у Оріхівському та Куйбишевському напрямках.

Навчальні заклади працюють у звичному режимі, але батькам рекомендують у разі можливості забезпечити супровід дітей по дорозі додому.

Фото/відео - "Forpost"

Читайте також: В Запорожской области школьники спасли щенков от гибели — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...