Маму дитини, яка померла у нелегальному дитсадку, оштрафують, а от “виховалька” провини своєї не бачить

14729

Маму маленької Олесі, яка в рік та 2 місяці померла через недбалість дорослих притягнуть до відповідальності. На жінку може чекати штраф, а от горе-вихователька свою провину заперечує, мовляв – “мені привели дитину і залишили, я не могла її покинути”. А перед цим пояснювала бабусі Олесі, що дівчинка була хворою.

Організаторка дитячого садка запевняє, що не вела незаконного бізнесу. Сусіди натомість кажуть протилежне й показують оголошення в мережі про послуги приватного садка за 200 гривень на день. Люди,що живуть в під’їзді, де сталася трагедія кажуть – бізнес працював протягом п’яти років. У трьохкімнатну квартиру приводили багатьох дітей, але навіть елементарних умов для них в квартирі не було. Сюди на “перетримку” приводили як малюків. так і старших дітей, спати їх не було де, столів, щоб принаймні помалювати також у квартирі не бачили.

Мама померлої дівчинки каже, що привела дитину вперше, ненадовго, щоб подивитися на рекцію малечі і вже тоді прийняти рішення про можливіть продовження такого виду виховання. Про це жінка повідомила кореспондентам ТСН.

Дівчинка померла за годину після того, як мама переступила поріг квартири. Олеся, за попередньою інформацією сильно плакала і захлинулася власною слиною.

Трагедія трапилася на вулиці Авраменка, 22, що у Шевченківському районі Запоріжжя.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...