Марченки отримали міру запобіжного заходу

217

Вчора о 23:00 закінчився суд у справі Владислава Марченка і розпочався по його брату Марку. По обранні запобіжного заходу першого, суд тривав практично весь день, адвокати заявляли відвід судді, який, на їхню думку не може винести справедливого рішення, через залежність від прокуратури. Суддю не відвели, бо не побачили підстав.

Суд прийняв рішення зашилити братів Марченків під домашнім арештом до 21 лютого 2018 року. За цей час будуть проводити слідство та збирати свідчення по справі розкрадання 87 мільйонів гривень.

Тепер Владиславу та Марку одягнуть браслети і вони муситимуть цілодобово перебувати у стінах свого дому. Адвокати підозрюваних називають рішення суду перемогою, але обіцяють подавати апеляцію.

На разі не відодмо, чи буде Владислав Марченко відсторонений від посади заступника голови обласної ради. Та будучи під домашнім арештом він напевно не зможе їх виконувати. Варто згадати, протягом всієї осені депутати ініціювали розгляд питання про звільнення заступника голови обласної ради Владислава Марченка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...