Медична директорка лікарні Запорізької області розповіла, куди ділося тіло немовляти – відео

1149
Скріншот з сюжету телеканалу "Україна"

Ми розповідали історію, яка трапилася в місті Енергодар з однією з родин. Вагітна жінка втратила дитину, згодом сама померла. Коли родичі хотіли поховати мати та доньку разом, з’ясувалося, що труп немовляти зник. Спочатку медики енергодарської лікарні відмовлялися коментувати подію. Вчора розповіли на камеру столичним журналістам свою версію подій.

За словами директорки місцевої лікарні, тіло немовляти зберігали майже півтора місяці, потім вирішили спалити тіло у крематорії разом із так званими медичними відходами, не дочекавшись дозволу батьків.

«43 дні пролежала ця коробка. Привозиться великий об’єм, розумієте? Це не кілограм та не два – це великий об’єм»

Родичі померлої породіллі звернулися до правоохоронців та вимагають розслідувати всі обставини справи. Зараз проводиться слідство. Адвокатка постраждалої сторони говорить, що лікарів підозрюють у службовій недбалості, що призвело до смерті породіллі, а також знущанні з тіла дитини. Про це йдеться в сюжеті теканалу “Україна”.

Нагадаємо, 10.03 вагітній мешканці Енергодару раптово стало зле, її відвезли до лікарні, почалися пологи. Після хірургічного втручання медики констатували смерть новонародженої дівчинки. Жінці не ставало краще, рідні просили перевести породіллю до обласної лікарні, проте якийсь час місцеві лікарі не давали дозволу. Коли ж її все-таки перевели до обласної лікарні, стан пацієнтки був вкрай тяжкий. Вона осліпла, відмовили нирки, що унеможливлювало лікування. На 43-й день Олена померла. Її хотіли поховати з новонародженою донечкою, однак, коли приїхали забирати труп – з’ясувалося, що тіло дитини зникло.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...