Мера Запоріжжя запросили пограти в піжмурки в кущах амброзії (ФОТО)

485
Фото зі сторінки у Facebook Тараса Білки

Коли бачать якусь проблему в місті – перша людина до якої звертаються це, звісно, мер. Нещодавно, у соціальних мережах Володимиру Буряку зробили зауваження з приводу бур’янів.

Запорізький журналіст Тарас Білка дорогою на Райдугу (пр. Маяковського, 26) побачив амброзію. З цією проблемою, у доволі жартівливій формі, він звернувся до мера Володимира Буряка. Навіть запропонував пограти в піжмурки в бур’янах, натякаючі, що трава дуже висока.

“Ну от йдеш ти на Райдугу, а по обидва боки амброзія звитяжно тягнеться до сонечка, передаючи цьомки-бомки алергикам. Але ж міська влада могла б вобщє нічьо не робити? Ні лавочки, ні концерти, да? Чого ж ото гавкать?

До речі, кущі амброзії двох видів запашні і пухнасті, кольорові і органічно вписуються в пейзажі кращого міста планети. Мені дістають вище поясу. Дітям – до шиї.

Владимир Буряк., Запорожский Городской Совет і прочі ні за шо не отвічяющі. Приглашаю вас в кущі амброзії погратися у схованки. Заодно подихаємо свіжим повітрям в кущах, бо екологія не в дугу”, – пише він

Проблема, дійсно, серйозна. З кожним роком через погану екологію та інші фактори в Запоріжжі збільшується кількість алергіків. Алергени роблять життя людини нестерпним, тому так важлива боротьба з цією рослиною відповідних служб.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...