Мешканці багатоповерхівки у Запоріжжі бояться заходити до ліфту, щоб не ризикувати життям

640
ліфту
фото: Олена Крива
Мешканці будинку по вулиці Європейська 12, щоразу бояться заходити до ліфту, щоб не вдарило струмом. Через хронічні потоки на стінах та калюжі на восьмому та дев’ятому поверхах будинку, місцеві жителі користуються ліфтом через раз. Вони бояться, що вода проникла також і до ліфтової кабіни. 

Люди показують жахливі знімки, кажуть що потоки стоять давно і стабільно, уже почав розмножуватися грибок. На дах будинку їх ніхто не пускає, а тому запевнитися що там, люди не можуть. Підозрюють, що дах настільки дірявий, що вода спокійно просочується до під’їздів. Ніхто нічого не обіцяє, а жити так уже не вистачає сил. Варто зазначити, у цій частині вулиці дуже охайні двори, люди дбають про квіти на клумбах, чистоту біля під’їздів та всередині них. До таких умов життя не звикли, а тому просять про допомогу і планують піти на прийом до мера.

“Наш будинок обслуговує керуюча компанія “Мрія”, нещодавно приходив їхній представник, підсміхаючись констатував – це лівньовки забиті! З тими словами і пішов. Сказав, якщо виділять кошти, то  аж у 2019 році ми можемо розраховувати на ремонт покрівлі. Але ж ситуація дуже небезпечна, ми щодня проходимо у тій частині де протікає вода, користуємося ліфтом, а не дай Боже когось вб’є струмом, у кого це буде на совісті?”- з відчаєм розповідає мешканка будинку Олена Крива.

Запоріжанка запевняє, що подібна ситуація настільки дістала мешканців, що вони готові хоч до мера йти, хоч мітинг влаштувати. Каже, що миритися можна з будь-чим, але якщо це не становить загрози людському життю. Варто зазначити, у цьому та сусідніх будинках багато дітей, у тому числі на дев’ятому поверсі, тож контакти з грибками можуть негативно позначитися на здоров’ї малюків. Мешканці верхнього поверху скаржаться на те, що вода проникає навіть у їхні квартири, тож подібна картина і в самих помешканнях.

З цього приводу ми поспілкувалися з заступником директора керуючої компанії “Мрія” Володимиром Шевчуком. Зі свого боку він обіцяв вивчити ситуацію в будинку і спробувати спрогнозувати, коли та за яких обставин люди можуть розраховувати на ремонт покрівлі, або прочистку лівньовки.

“Все залежить від того, скільки у будинку боржників і які витрати є щомісяця на його утримання. Ми завжди і всім кажемо, якщо розрахунок за обслуговування будинку проходить на рівні 90-92%, то можна розраховувати що за кілька місяців ми зможемо накопичити грошей на ремонт покрівлі, якщо він потрібен. Але якщо у будинку багато боржників, то ліпше хай люди йдуть до них і вимагають розрахуватися, бо через борги ми не можемо нічого заощадити на ремонт. Я не можу володіти інформацією про всі будинки і з голосу сказати, яка ситуація з бюджетом і станом покрівлі за адресою Європейська, 12, але сьогодні ж попрошу спеціалістів підготувати для мене повну інформацію про цей об’єкт.” – запевнив Володимир Шевчук.

На жаль, найближчим часом мешканцям тих будинків, де покрівля протікає доведеться непросто, адже буквально сьогодні синоптики повідомили про сильні дощі, яких очікують по всій Україні після Великодня. Коли заступник директора вивчить ситуацію по даному об’єкту і зможе назвати більш чіткі строки, ми обов’язково про це напишемо.
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
фото: Олена Крива
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...