Мешканці Гуляйполя і Оріхова отримали допомогу від «Фонду Порошенка»

322

Доставка допомоги від «Фонду Порошенка» по Запорізькій області триває.

Вчора свої пакунки отримали мешканці Гуляйполя та Оріхова. Продукти і ліки були передані малозабезпеченим сім’ям, літнім людям, родинам бійців АТО та багатодітним родинам.

Як ми повідомляли раніше, цього тижня до Запоріжжя прибули ще 350 коробок від «Фонду Порошенка». Набори першої необхідності розвозять партійці «Європейської Солідарності», активісти ГО «Справа Громад» та мешканці Запоріжжя і області, які виявили бажання допомогти в доставці коробок.

Наразі доставка допомоги продовжується. В «Європейській Солідарності» закликають запоріжців долучитись до доброї справи і стати волонтером.

«Нам потрібні  оператори обробки заявок з сайту, оператори кол-центру,  волонтери, що будуть займатись адресною доставкою пакунків. Щоб приєднатись до нашої волонтерської команди реєструйтесь на сайті https://v2020.org.ua/ або телефонуйте за номером 099 755 53 82

Окрім цього ви особисто можете придбати допомогу для запоріжців. Для цього оберіть заявку на платформі https://v2020.org.ua/ і підтримайте тих, хто сьогодні найбільш потребує цього» , – повідомляють в Запорізькому осередку партії.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...