Через зґвалтування неповнолітньої у Запоріжжі, мешканці не мають спокою, злочинець досі на волі

1899
зґвалтування
фото: google.com

У Комунарському районі Запоріжжя мешканці уже близько 2 тижнів не мають спокою, остерігаючись маніяка, який нападає на неповнолітніх дівчаток. Інформацію про ситуацію в районі журналісти інформаційного агентства Forpost  отримали від самих мешканців. Про це також пишуть у спільних чатах батьки дітей, які ходять в одну садовську групу чи один клас.

“Добрый день, важная информация! Девочки будьте осторожны сами и не оставляйте деток без присмотра. На космосе появился маньяк, на днях в моем доме было нападение на девочку. Как она описывает ему примерно 25 лет, одет во всем чёрном. Его ещё ищет полиция. Будьте аккуратны!” – пише мешканка мікрорайону.

Для перевірки інформації ми звернулися до прес-служби патрульної поліції. Там підтвердили факт зґвалтування неповнолітньої дівчинки наприкінці минулого місяця.

“Справді, факт зґвалтування неповнолітньої дитини був і саме на Космосі. Цією справою займався Комунарський відділ поліції, тож у нас інформації про розслідування немає. Втім, можемо припустити, що розшукувана людина досі на волі, адже, якби її затримали, ми б точно отримали повідомлення. Інших заяв про зґвалтування чи підозрілі випадки до нас не надходило, – розкавла прес-офіцер патрульної поліції Олена Литвинець.”

загрузка...