Мешканці Запоріжжя шоковані умовами в лікарнях, які приймають хворих з Covid-19 – відео

195

Поки українська влада демонструє будівництво доріг коштом коронавірусного фонду, звичайні люди повинні лікуватися у повній антисанітарії та жахливих умовах. Понад 6 пацієнтів у палаті, немає проходів та усюди брудно, саме в таких умовах перебувають хворі з пневмонією у 4-ій Центральній лікарні Заводського району м. Запоріжжя.

Запорожець Валентин Басаєв опублікував у Facebook відео з умовами госпіталізації до запорізької лікарні, куди потрапила його мати з діагнозом пневмонія.

«Мене відправили до аптеки, щоб купити усе потрібне для лікування, у цей час мати знаходилася у лікаря, яка пояснювала їй які ліки по черзі приймати. Поки я прийшов з аптеки, маму вже заселили у палату. Вона мені сказала таку фразу: “Я тут не виживу”, я з початку не зрозумів про що вона говорить, поки сам у цю палату не зайшов», – пише Валентин Басаєв.

У палаті знаходяться пацієнти в яких поки не підтвердився COVID-19. Проте слід зауважити, що в одній кімнаті перебуває понад 6 пацієнтів, тому ризики, що хтось хворий на коронавірус достатньо великі.

Також не треба забувати й про медичні персонали, які цілодобово працюють з хворими. Деяким запорізьким лікарям, котрі боряться з COVID-19, досі влада не виплатила надбавок до зарплати.

Варто зауважити, нещодавно Анатолій Сидоренко, перший заступник вільної спілки медичних працівників України, у своєму інтерв’ю зазначив: «Лікарі, котрі обслуговують пацієнтів з COVID-19, отримують надбавки розміром до трьох окладів. Тобто близько 20-25 тис. грн».

Проте реально ніяких надбавок ніхто не виплачує, а на питання чому, керівництво тільки розводиться руками та вигадує нові відмазки.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...