Мешканці Запоріжжя змушені кидатися під колеса автомобілів, щоб повернутися додому – відео

569
Мешканці Бородинського мікрорайону Запоріжжя щодня, навіть по декілька разів наражають себе на небезпеку, переходячи дорогу на складному перехресті доріг. У місці, де перетинаються вулиці Бородинська та Ладозька у будь-яку пору доби рух транспорту дуже інтенсивний. Через Бородинську всі їдуть на греблю, а далі на лівий берег міста.
Кілька днів на небезпечному перехресті не працював світлофор, у зв’язку з цим, рух автомобілів та пішоходів був не відрегульований. Про це повідомляє громадський активіст і мешканець вулиці Ладозька Станіслава Скалозуб. Чоловік розповідає, щоб дістатися зупинки в ранці,  та власного дому ввечері треба було, у прямому розуміння, кидатися під колеса. Світлофор не працював, люди обурювалися, а реакції від відповідальних служб не було. Також на перехресті не бачили поліцейських, які б регулювали рух транспорту.
Станіслав Скалозуб опублікував відео, щоб хоча б за допомогою ЗМІ звернути увагу влади на проблему, яка становить небезпеку для життя запоріжців! Вчора, пізно ввечері  проблему все ж вирішили, але таких ситуацій по місту чимало. Тож мешканці Запоріжжя просять не зволікати з вирішенням життєво важливих проблем.

ОНОВЛЕННЯ: 13/04/2018 приблизно о 11:40 світлофор запрацював. Не працював він з 08/04/2018 і регулювальники жодного разу не з'явилися на цьому перехресті. —Ледь перейшли дорогу ввечері. Це повний капець. Люди метушаться, авто накопичуються. Мами з візочками та малими дітьми перебігають вулицю як при пожежі. Національна поліція УкраїниДЕ РЕГУЛЮВАЛЬНИКИ?Скільки можна наражати людей на небезпеку?Обов'язково мають когось травмувати щоб почалися комісії, "стурбовані" депутати, "осуждам" мера та екстрені наради? Початок історії тут: https://www.facebook.com/stanislav.skalozub/videos/2041683795860015/ Третій день хаосу на перехресті. Zaitsev Viacheslav Виталий Рябцев Дмитрий Серый

Опубліковано Станіславом Скалозубом 12 квітня 2018 р.