Мешканців Запоріжжя запрошують долучитись до створення «Затишного двору»

197
Запоріжців запрошують долучитись до створення «Затишного двору»

За ініціативи народного депутата України, голови Запорізької територіальної партійної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка оголошується конкурс проектів «Затишний двір», в рамках якого буде обрана краща пропозиція по створенню кращого двору в місті. До участі запрошуються як спеціалісти у сфері ландшафтного дизайну, так і всі охочі спробувати себе у цій галузі.

Після обрання кращого проекту, за підтримки народного депутата він буде реалізований на базі одного з дворів у Дніпровському районі Запоріжжя. Даний проект спрямований на створення по-справжньому комфортної зони дозвілля для мешканців району, покращення зовнішнього вигляду придомової території, наближення нашого міста до європейських стандартів. Ми впевнені, що наш «Затишний двір» зможе стати справжньою прикрасою міста та зоною для відпочинку для багатьох місцевих мешканців.

Для складання проекту, вам надається фото майбутнього «Затишного двору». Виходячи з реальних умов, необхідно створити ескіз майбутнього проекту придомової території.

Для того, щоб Ваша заявка була розглянута, необхідно до 30 квітня надіслати на електронну пошту konkurs.bpp@gmail.com заповнену заявку, а також ескізний проект двору з такими елементами, як:

нове функціональне зонування території, відображене на плані території у довільному, зручному для перегляду масштабі;

власне бачення формування нового дворового простору (основні необхідні вимоги до планування: розташування дитячого майданчику, зони для відпочинку та прогулянки, паркінгу, майданчики для збору сміття, зони для вигулу собак тощо);

благоустрій території з визначенням зелених насаджень, малих архітектурних форм  для усіх запроектованих зон придомової території;

об’ємна розкрита візуалізація проекту.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном: (061) 764-15-94. Контактна особа – Юлія Кисленко.

Запоріжців запрошують долучитись до створення «Затишного двору» Запоріжців запрошують долучитись до створення «Затишного двору» Запоріжців запрошують долучитись до створення «Затишного двору»

загрузка...