Мешканка Запоріжжя, яку викинули з поїзда прийшла до свідомості

4504
Мешканка Запоріжжі Світлана Колупай, яку знайшли жорстоко побитою на залізничній колії, прийшла до тями, але нічого не пам’ятає. У жінки часткова амнезія, вона впізнає рідних, орієнтується у просторі, але що сталося у поїзді того, трагічного для неї  дня, постраждала сказати не може. Вона не пам’ятає конфліктів і навіть приблизно не може згадати, як опинилася на колії, – про це повідомив Олег Батечко, чоловік, який одним з перших написав пост про зникнення пані Світлани.

Усі, хто знає постраждалу просять пасажирів, які їхали цього дня у поїзді зі Світланою Колупай, надати хоч якусь інформацію, якщо нею володіють. Поліція заяву прийняла, але працює дуже кволо, жодних свідків, доказів чи хоча б версій та мотивів – каже Олег Батечко.

Нагадаємо, трохи більше тижня тому, мешканка Запоріжжя, разом із своєю неповнолітньою донькою їхала у поїзді за маршрутом Запоріжжя-1 – Львів, у районі Марганця жінки пропала, її 12-річна донька дісталася до пункту призначення під наглядом провідників. Через кілька днів жорстоко побиту Світлану Колупай знайшли в районі Марганця. Жінка зазнала значних травм: переломи, струс мозку та травми голови.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...