Мешканка Запоріжжя попалася на гачок шахраїв, тепер застерігає інших

3761

З метою отримання легких грошей, шахраї вигадують все нові та нові схеми, які гарантують їм незаконне збагачення. У деяких випадках, навіть, якщо людина усвідомлює, що має справу із шахраєм, мусить погоджуватися на його сценарій, бо вибору все одно немає.

Черговий випадок трапився цими днями із мешканкою Запоріжжя Яною Нитченко. Жінка одразу збагнула, що потрапила на гачок шахраїв, але вимушена була перерахувати їм гроші. У соціальних мережах розказала свою  історію та дала рекомендації, як потрібно поводитися в аналогічних випадках. До того ж, гарантії що після поповнення картки щахрай дотримається обіцянки не було.

Яна Нитченко разом з чоловіком вранці помітила, що на їхньому автомобілі відсутні номерні  знаки, а на склі прикріплена записка. У тексті було вказано, що за порушення правил дорожнього руху номери зняли, щоб їх повернути, потрібно  зателефонувати за номером вказаним у записці, також був зазначений час, в рамках якого це варто зробити.

Сімейна пара вже чула про подібні випадки, а тому взялася шукати номерні знаки на прилеглій території, обшукали все, навіть пісочниці. Номерів не знайшли, а тому вимушені були зателефонувати та прийняти умови шахрая. У розмові чоловік зажадав, щоб йому поповнили рахунок на 500 гривень, після цього він обіцяв вказати, де потрібно шукати. Яна з чоловіком виконала умови та дізналася де заховані номери їхнього автомобіля. Ставши жертвою, жінка вирішила застерегти запоріжців від подібних випадків та дала свої рекомендації.

 

загрузка...