• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна НОВИНИ

Мешканцям Запоріжжя показали, як реконструюють один з найпопулярніших у місті басейнів

від redaktor_news
07.04.2021
В НОВИНИ, ОБЩЕСТВО, ПОДІЇ
0
3
Поділилося
83
Переглядів
FacebookTwitter

У Запоріжжі розпочалося поетапне оновлення басейну «Байкал» , який почав руйнуватися після  майже 50-річної експлуатації.

Міська влада Запоріжжя показала й розказала, що роблять та як це відбувається.

Роботи проходять поетапно —  зокрема вдалося полагодити й посилити несучу стіну. На черзі — ремонт даху, який потребує негайного оновлення. З умовами функціонування спортзакладу сьогодні, 7 квітня, у ході робочого візиту ознайомився заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Про це повідомляють на сайті Запорізької міськради. Кошти на реконструкцію басейну виділила міська влада.

Така реконструкція плавального басейну «Байкал» є одним із важливих проєктів, адже відвідують його не лише охочі  запоріжці, ще він є тренувальною базою для вихованців ДЮСШ «Хвиля».

Приміщення басейну було у передаварійному стані, адже з моменту введення в експлуатацію — 1969 року – жодного разу капітально не ремонтувалося. У 2017 році почався перший етап реконструкції, в екстреному порядку був виконаний ремонт несучої стіни.

— Через підвищену вологість почали руйнуватися несучі конструкції — колони, які у приміщенні плавального басейну виходять у зворотній від душових кімнат бік. Загальний периметр цієї основної – несучої — стіни почав зменшуватися. Викладена вона була цеглою, тож почала просідати і одна з цих опор могла розсипатися. Саме тому було прийняте рішення почати капітальний ремонт, — розповів директор ДЮСШ «Хвиля» Ярослав Давиденко.

Наступний крок – ремонт покрівлі. Найближчим часом планується розпочали роботи зовні будівлі на даху, а вже влітку, після розвантаження й зменшення кількості відвідувачів басейну – привести його до ладу всередині.

Окрім того,  аби забезпечити комфорт і створити сприятливий мікроклімат планують полагодити і систему вентиляції,  а також  також виконати ремонт самої чаші басейну.

Читайте також: Золоті сережки, три приставки Т2 та 10 000 гривень —  ціна життя запоріжанки 

Попереднє повідомлення

Золоті сережки, три приставки Т2 та 10 000 гривень — ціна життя запоріжанки

Next Post

Обласна рада Запоріжжя може закликати владу терміново вжити дій в боротьбі з коронавірусом

Next Post

Обласна рада Запоріжжя може закликати владу терміново вжити дій в боротьбі з коронавірусом

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

«Форпост» - це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов'язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media@gmail.com

  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media