У Шевченківському та Космічному районі почали встановлювати бетонні укриття, які надали міжнародні донори. Запоріжжя отримало першу партію таких конструкцій.
Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Загалом у Запоріжжі планується встановити 100 таких захисних конструкцій до кінця вересня.
Також більш потужно захистити транспорт допоможуть антидронові сітки. Конструкції антидронових конструкцій будуть дороблятися.
При цьому металевими сітками будуть закриватися особливо важливі ділянки доріг – мости та блокпости.
До того ж, у Запоріжжі вмикається окремий сигнал тривоги під час загрози КАБів, щоб люди могли перебувати в укритті у цей час. Якщо буде інформація про можливі місця ураження, у Запоріжжі можуть тимчасово перекривати рух транспорту.
Нагадаємо, як ми писали раніше, ворог частіше використовує дрони на оптоволокні. Тому десятки кілометрів антидронових тунелів вже побудовано, до кінця року буде збудовано на Запорізькому напрямку майже 100 кілометрів антидронових шляхів.
Щоб захистити військову та цивільну логістику, у прифронтових громадах Запорізької області вже зводять антидронові тунелі зі спеціальних сіток. Загальна потреба для регіону — це сотні кілометрів антидронових тунелів.
Читайте також: У Запорізькій області посилюють захист: будують десятки кілометрів антидронових тунелів
Більше новин у Телеграм: https://t.me/forpost_zp
