«Ми побачили, хто стоїть на позиції української державності та інтересів країни, а хто працює на окрему особу – пана Коломойського»: Ігор Артюшенко – про ухвалення антиколомойського закону

191

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили «антиколомойський» закон, який ухвалила Верховна Рада.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко назвав голосування «лакмусовим», адже під час нього можна побачити, хто на кого працює.

– Нарешті довжелезна епопея з прийняттям «антиколомойського» закону закінчилася. Хоча я не кажу про крапку, а скоріше про крапку з комою.

Зрештою, я люблю лакмусові подібні голосування, бо вони чітко демонструють, хто у Верховній Раді на кого працює. Гостре питання вимагає відповіді по суті і не вже не вдасться окремому депутату виправдати власне голосування чи не голосування за законопроект, – зазначив політик.

Ігор Артюшенко заявив, що наразі  у парламенті немає монобільшості. Достатня кількість слуг, які стали депутатами завдяки образу Зеленського, тепер не чують його закликів. Але це не знімає з нього відповідальності, бо це він їх завів за руку в парламент.

Ігор Артюшенко зазначив, що закон був ухвалений завдяки проукраїнській позиції окремих політичних сил і громадськості.

– Якби не проукраїнська опозиція, то цей закон не був би ухвалений,  якби протягом двох місяців постійно про це не говорилось не наголошувалось і в парламенті «Європейською Солідарністю», і політичними силами поза парламенту, і громадським середовищем. Тобто якби не було постійного тиску щодо того «давайте приймайте цей закон», то я думаю, вони б пішли по звичайній процедурі у шістнадцять тисяч правок і десь наприкінці осені 2020 року можливо б прийняли.

Разом з тим ми чітко побачили, хто стоїть на позиціях української державності і інтересів українського народу, а хто стоїть на позиціях окремої особи – пана Коломойського і його інтересу, – наголосив Ігор Артюшенко.

– Згідно результатів голосування чітко видно, хто не голосував за закон: це або група Коломойського, або проросійські сили, метою яких є дестабілізація ситуації в Україні.
Іншими словами, олігархія об’єдналася з проросійськими силами проти держави Україна. До того ж прізвища тих, хто не голосував, будуть записані в ганебну історію поруч з прізвищем Коломойського. Їм не вдасться вже змінити цю думку.

Але поки розглядалися правки та затягувалося прийняття закону, компанія, що належить братам Суркісам, виграла близько 7 млрд. грн. компенсації з українського бюджету, а МВФ скасував довгострокову програму і запровадив замість неї короткотривалу і, як результат, замість 8 млрд доларів Україна має можливість отримати тільки 5 млрд. Це все була ціна питання загравання з Коломойським.

Але я переконаний, що це не крапка, а крапка з комою, бо зрозуміло, що депутати від Батьківщини ОПЗЖ та дехто зі слуг будуть подавати до Конституційного Суду і намагатися в судовому порядку скасувати закон, – підсумував політик.

Повна версія ефіру:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...