«Ми повинні припинити закриття поштових відділень у віддалених селах», – Президент

92
Фото: прес-служби Президента України.

Під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ВАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським глава країни Петро Порошенко наказав забезпечити доставлення пенсій, припинити звільнення листонош і зберегти відділення в сільській місцевості.

Нагадаємо, гендиректор Укрпошти приголомшив всіх новиною, що уряд та парламент не погодив затвердження економічно-вигідного тарифу на доставку пенсій, через що державна компанія вимушена припинити постачання пенсій та закрити 5-7 тисяч відділень у селах. Таким чином, слабкі верстви населення – пенсіонери, опинилися під загрозою. Особливо це стосується літніх людей, що проживають у селах.

«Позиція перша, щоб ми не допустили збільшення тарифів на доставку пенсій. Це аж ніяк не повинно вплинути на пенсійне забезпечення найбільш вразливих верств населення. Друга позиція, що ми повинні припинити закриття поштових відділень в селах, особливо у віддалених селах. Треба забезпечити їх підтримку коштом загального балансу «Укрпошти». Третя позиція – наказую вам припинити звільнення листонош. Тому що це не просто доставка пенсій, газет, журналів, це фактично може бути для літньої людини єдиним зв’язком зі світом», – наголосив Президент у розмові з чиновниками.

Керівнику компанії рекомендували переглянути власну заробітну плату. Відомо, що Смілянський отримує 333 400 грн. Чимала сума, як для збиткового підприємства.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...