“Ми з ним не спілкуємося” – у Зеленського відхрестилися від “геніальних” ідей Шефіра

739

В оточені Зеленського усі загралися у великих політичних стратегів?  Саме такі висновки можна зробити після скандалу з заявою Бориса Шефіра, який дозволив собі висловити власні “геніальні” ідеї публічно.

Зокрема Шефір заявив, що закон про мову потрібно скасувати, квоти на створення українського кіно врізати, а з Путіном домовитися, бо він розумний. Озвучені тези наробили сьогодні скандалу в Верховній раді та Уряді. Андрій Парубій відреагував на подібне жорстко, сказав, цитуємо: “Під вами буде земля горіти!”. Олег Ляшко припустив – “Що в Зеленського на умі, те в його партнерів на язиці”. А В’ячеслав Кириленко заявив – “Зеленський став на шлях Януковича”!

Співавтор виборчої програми Президента Б.Шефір виступив за скасування Закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю,це і є реальні плани Зеленського у гуманітарній політиці. Якщо так,то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича

Після скандалу та сварок у Зеленського відхрестилися від ідей політичного соратника та повідомили що й зовсім з Шефіром глава держави не спілкується.

 “Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента”, – заявили у прес-службі.

Читайте по темі: Встав на шлях Януковича – українські політики про наміри оточення Зеленського скасувати закон про мову

                            Бізнес-партнер і політичний побратим Зеленського: “Путін – розумна людина, а закон про мову треба скасувати!”

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...