Міністерка освіти вважає, що їй платять малу зарплатню

155

У своїй розмові з журналістами Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад розповіла про невдоволення своєю зарплатою. Оклад становить 36 тисяч гривень на місяць. На думку чиновниці, це дуже мало, особливо, якщо жінка збереться народжувати дитину. Повідомляють «Українські новини» посилаючись на «Інтерфакс-Україна».

«Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить…

Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати», – говорить Новосад. 

Нагадуємо, цього року вчителям підвищили зарплатню на 9%. Вчитель-початківець отримує від 5,4 тис.грн, після підвищення склала 7,3 тис. грн. Все залежить від ставки, навантаженості, місцевості й т.і.

У Запорізькій області взагалі бюджетників (у тому числі педагогів) позбавлять надбавок “у зв’язку з обмеженими фінансовим ресурсом обласного бюджету”.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...