Міністр у справах ветеранів закликала підтримати запорізьких науковців

176

Експедиція Національного заповідника “Хортиця” в якій візьмуть участь окрім археологів, ще й талановиті студенти Українських вузів, а також учасники бойових дій  заручилась підтримкою Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз

“Національний заповідник “Хортиця” і Запорізька рада ветеранів АТО дуже вдячні Ірині Василівні за підтримку нашого проекту з дослідження древніх кораблів. Ми не тільки вивчаємо дані об’єкти, навчаємо студентів, а й проводимо патріотичне виховання, оскільки допомога в підводних роботах нам надають морські спецназівці” – кіборг, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев.

Минулого року ними було знайдено 2 затонулі кораблі 17 століття. Місце знахідки – Херсонська область. На місцях знахідок кораблів можуть бути й інші важливі для науки артефакти.

У листопаді запорізькі науковці анонсували збір коштів на майбутню масштабну експедицію, яка запланована на 2019 рік. Наукова експедиція потребує лише фінансового забезпечення, досвід є, знання та бажання також. Зберемо їх разом, надсилати потрібно із позначкою – на археологічну експедицію.

Допомогти експедиції грошима, можна навіть через Privat24
Благодійний Фонд “Хортиця”
ЄДРПОУ 33610509
р/с 26008810101
АТ “МетаБанк”, МФО 313582

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...