Міська влада Запоріжжя навмисне затягувала будівництво меморіалу учасникам АТО з 2016 року – Андрій Согорін

167

Кілька днів тому міська влада Запоріжжя заявила про наміри створення меморіалу захистикам України. Прозвучало це як власна ініціатива і наче вперше, та виявилося, що іде. озвучили давно і не чиновники зовсім, а міська рада наче й погодилася підтримати ініціативу, але умисне затягувала з реалізацією.

Ще у 2016 році депутати запорізької міськради підтримали ідею створення меморіалу учасникам АТО, але вже 2020 – а меморіалу нема. Про це пише депутат фракції “Европейська Солідарність” на своїй сторінці в фейсбук.

Нещодавно знову міська влада підняла це питання, мабуть, розраховуючи на певні бонуси на майбутніх виборах. Але навряд чи давно обіцяний меморіал збудують у цьому році. Та і далеко не факт, що його нинішня влада планує будувати в принципі.

“Ще у лютому 2016го року сесія міськради підтримала ідею створення меморіалу учасникам АТО. Але це питання почали одразу затягувати. Про це говорили у 2017му, у 2018му, у 2019му і нічого не робили. Були якісь робочі групи, наради і нічого”, – пише Андрій Согорін.

В день пам'яті захисників України я хотів би розказати що таке фарісейство у виконанні запорізької міської влади. Ще у…

Gepostet von Andrey Sogorin am Samstag, 29. August 2020

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...