Мітингуючі під “філією Кремля” у Запоріжжі прийняли резолюцію та звернулися до Луки – документ

436

Громадськість, що зібралася сьогодні біля запорізького єпархіального управління московського патріархату прийняли резолюцію та звернулися до владики Луки.

У тексті запоріжці нагадали Луці про тисячі життів, які забрала російська агресія. Нагадали про таких же попів, як і сам Лука, які щодня благословляють бойовиків на знищення українців. А також застерегли – українців не потрібно вчити як треба жити, надання Україна Томосу відновить історичну справедливість, хоче московська церква цього чи ні.

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада в Запоріжжі зібрався мітинг біля запорізького єпархіального управління московського патріархату, яке знаходиться на вулиці Кияшко. Сюди прийшли близько 100 запорожців.

З собою учасники акції взяли плакати із закликами до Запорізької єпархії Московського патріархату не влаштовувати провокацій і закликами бути з українським народом.

Своєю акцією запорожці вирішили показати, що підтримують автокефалію і в такий спосіб приєдналися до акцій, які проходять по всій Україні.

Московський же патріархат активісти звинуватили в роботі на “русскій мір” і Кремль.

Мітинг проходить мирно, активісти кажуть, що не збираються захоплювати церкви або будівлі. До учасників акції поки ніхто не вийшов.

загрузка...
Загрузка...