Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звернувся до українців

66
Фото: Google.com

Зовсім скоро (21 квітня) українці обиратимуть керманича країни. Тільки від них залежить майбутнє держави. Священнослужитель звернувся до народу без політичних гасел та лозунгів.

В неділю виборці мають зробити вибір між двома кандидатами. Важливо прийти в цей день на виборчі дільниці, а не просидіти вдома, віддаючи свою долю у чужі руки. Треба робити свій вибір виважено.

«Дар свободи та можливість обирати – не можна змарнувати. Адже голос на виборах це цінність, це видимий прояв нашої свободи, тому не можна ставитися до нього легковажно!», – наголошує Епіфаній.

На даному етапі це дуже серйозно. Україна вже шостий рік знаходиться у стані війни. Протистоїть ворогу, який ласий на чужі території. Обираючи Президента треба подумати наскільки та чи інша кандидатура готова приймати виклики. Головне – не продавати свій голос за гроші, гарні обіцянки, або ж ставити галочку на зло опоненту.

«Наше спільне завдання – зберегти державність, незалежність і єдність України, продовжити обраний нами та закріплений у Конституції шлях європейського розвитку. Тож оцінюйте кандидатів не за обіцянками, а за плодами їхніх справ, здатністю впоратися із поставленими перед Главою держави завданнями», – додає Митрополит.

Хочеться долучитися до кожного слова Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, щоб у майбутньому не довелося бідкатися на необдуманий вибір.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...