Молодь Запоріжжя запрошують на Infoparty “ProКачка”

34

Учасники(-ці) молодіжної програми “Ліга успіху” запорізького благодійного фонду “Імпульс.ЮА” запрошують молодь Запоріжжя на вуличний лекторій під незвичною назвою Infoparty “ProКачка”. Подія пройде 08 серпня, з 18 до 20 години, на нижньому майданчику каскаду фонтанів “Райдуга”.

Вже впродовж майже року запорізькі хлопці і дівчата проходили навчання в межах програми “Ліга успіху”. Вони розвивали свої особистісні якості, та вчилися реалізовувати власні соціальні проєкти. Після початку карантину всі активності програми перейшли в онлайн-режим. Так само в онлайн-форматі учасники(-ці) “Ліги успіху” почали впроваджувати власні ініціативи.

Але тепер, із поступовим зняттям карантинних обмежень, студенти(-ки) “Ліги успіху” вирішили, що час поділитися здобутими знаннями і навичками з широкою аудиторією. Тому  вони планують провести вуличний лекторій під назвою InfoParty “ПроКАЧКА”, куди і тебе запрошуємо.

Під час “ПроКАЧКИ” на гостей очікують кілька відносно коротких, але яскравих виступів спеціально запрошених спікерів(-ок) із різних тематик: особистісного розвитку, історії Запоріжжя, сучасного мистецтва, сучасної літератури і навіть туристичних лайфхаків. У межах події також плануються безкоштовні майстер-класи для відвідувачів, музичні виступи та фотозона для яскравих знімків на згадку!

Звичайно, при проведенні заходу організатори обіцяють дотримуватись масочного режиму і соціальної дистанції, і будуть про те наполегливо прохати усіх гостей події.

Вхід на подію безкоштовний!

Запрошуємо до участі молодь і усіх містян, які скучили за живим і змістовним спілкуванням!

Просимо охочих зареєструватися у дуже простій формі, щоб ми могли надіслати вам програму та інші цікавинки події: https://forms.gle/7NgzD1ELNgKZviEf9

Але це ще не все! Усі охочі можуть стати не тільки гостями, а й волонтерами “ПроКАЧКИ”, учасниками команди чудових і натхнених людей!

Тож якщо хочеш творити цю грандіозну подію разом з нами і бути в темі, хутчіш заповнюй цю гугл-форму для волонтерів(-ок): https://forms.gle/DGvEgPeWt1fqoi2R8

Партнерами у проведенні вуличного лекторію є громадська організація “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.

Захід відбудеться в рамках проєкту “Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій”, який реалізується благодійним фондом “Імпульс.ЮА” за підтримки Посольства США в Україні.

Проєкт «Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій» здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Контактна особа для ЗМІ:

Ірина Ярко,

комунікаційна директорка Благодійного фонду «Імпульс UA»

+38 (097) 424 68 00

ira.yarko@gmail.com

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...