Молодий митрополит звернувся до Президента України

319
Скріншот з відео

Під час промови новообраний предстоятель Української православної церкви звернувся до Петра Порошенка.

Сьогодні, 16 грудня, відбув першу літургію єдиної помісної автокефальної Православної Церкви України, новообраний предстоятель. Дійство відвідали перші обличчя держави, зокрема Президент. Під час своєї промови Епіфаній звернувся до головнокомандувача:

«Ми зуміли засвідчити, що ми зможемо об’єднатися, ми можемо єднатися і ми можемо створити в Україні єдину помісну православну церкву нашими спільними зусиллями. А також, найперше, ми всі повинні висловити нашу щиру подяку Його Всесвятості Вселенському патріарху Варфоломію, який зробив такий рішучий крок з визнання автокефалії Української православної церкви. Але цього не відбулось би, якби не рішучість нашого високодостойного Президента України Петра Олексійовича Порошенка», – пише «Прямий».

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, у Києві тисячі людей зібрались на Софійську площі на Об’єднавчий собор, де проголосили створення Автокефальної православної Церкви в Україні та затвердили її статут. Главою Української православної церкви став митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...