МоторСіч закриває рейс, що пропрацював лише 2 місяці – про рентабельність і будинки чиновників на злітній смузі коментує міністр Омелян

3379

У березні 2019 в ужгородському аеропорті запорізька компанія Мотор Січ відкрила рейс Київ-Ужгород. Політ коштував 2 тисячі грн, працював тільки по п’ятницях і відбувався з пересадкою у Львові протягом 2 годин. Зараз Мотор Січ заявляє про закриття рейсу. У компанії це пояснюють низькою рентабельністю та низьким запитом на квитки.

Міністр інфраструктури України коментує цю подію так: “Зліт/посадка в аеропорту Ужгорода можлива лише з заходом на територію Словаччини. Так сталося, бо коли авіацію вважали транспортом для багатих або взагалі неперспективною, в іншому торці злітної смуги місцеві чиновники збудували приватні будинки. Дивом не забудували всю смугу. Не встигли” .

Міністр Володимир Омелян наголошує на важливості розвитку аеропорту для місцевого туризму і розвтку бізнесу, запевняє, що вже шукають рішення, яке задовольнить компанію Мотор Січ і місцеву владу – і рейс існуватиме надалі. Також планують знайти рішення, яке додасть практичності й ефективності для майбутніх пасажирів, зробить рейс вигідним для громадян.

Аеропорт Ужгород відновив свою роботу нещодавно, після узгодження своєї роботи з європейськими стандартами та з вимогами словацької сторони.

Тепер вкрай важливо зберегти й розвинути існування аеропорту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...