«На 90% думали, що відмовиться»: у команді Володимира Зеленського розповіли, як виникла ідея проведення дебатів на стадіоні

1035
Фото: Українська правда

Нагадаємо, 19 квітня на НСК «Олімпійський» за ініціативи одного з кандидатів у президенти відбулись дебати між двома конкурентами на посаду очільника країни. У штабі Володимира Зеленського відкрили таємницю, як виникла ідея створення такого формату.

Про деякі нюанси розповів журналістам «Української правди» сценарист серіалу «Слуга народу» Юрій Костюк. У другому турі, коли розпочалася запекла гонка за боротьбу посади Президента України Петро Порошенко неодноразово запрошував свого опонента на дебати. Той у свою чергу уникав спілкування.

В березні під час концертного туру «Кварталу» Володимир Зеленський несподівано запропонував провести їх на стадіоні.

«Володимир говорив: нам треба думати про формат, ми точно розуміли, що це не студія. В кінці травня «Квартал» поїхав по Україні з концертами. Пам’ятаю був концерт в «Дніпра-Арені», ми стояли за кулісами, спустився Володимир й говорить: «Я зрозумів, де варто робити дебати. На стадіоні», – Юрій Костюк.

Цікаво, що у штабі Зеленського були впевнені на 90%, що на той час чинний Президент (Петро Порошенко) відмовиться від такого формату. Однак, цього не сталося.

«До дебатів Зеленський готувався зі своїм штабом. Можна сказати, що він готувався до них протягом всієї кампанії, тут майже щоденно проводилися експертні засідання з усіх питань. Так чи інакше це прокачування. Перед самим дебатами Володимир мав просто сісти, самостійно систематизувати інформацію й власне готуватися до питань опонента», – продовжує Костюк.

Джерело: Українська правда

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...