На дорогах загального користування місцевого значення Запорізької області розпочато ремонт

147
Фото прес-служби Запорізької державної адміністрації

На автодорогах загального користування місцевого значення Запорізької області розпочато роботу з ремонту дорожнього покриття.

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» було створено розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації. У 2019 році на  це підприємство покладено виконання функцій замовника робіт на автодорогах загального користування місцевого значення Запорізької області.

 «Наразі на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» розпочато роботи з ямкового ремонту покриття доріг із застосуванням асфальтобетонної суміші та пневмоструменевим методом у Бердянському, Веселівському та Михайлівському районах. Тривають підготовчі роботи до ліквідації ямковості на покритті автодоріг у Василівському, Веселівському, Гуляйпільському та Чернігівському районах. Найближчим часом планується розпочати роботи в Більмацькому, Вільнянському, Запорізькому, Мелітопольському, Приморському, Токмацькому та Якимівському районах», – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, в інших районах області ремонтні роботи по автодорогах розпочнуться після розгляду скарг, поданих до Антимонопольного комітету України підприємствами, тендерні пропозиції яких були відхилені як такі, що не відповідають вимогам тендерної документації, та після укладання договорів з переможцями процедур закупівель послуг.

Загалом на 2019 рік зі спеціального фонду державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області передбачено 598 млн. 473,6  тис. грн.

Розподіл коштів на поточний середній ремонт та експлуатаційне утримання між районами здійснено з урахуванням протяжності доріг загального користування місцевого значення.

За матеріалами прес-служби Запорізької державної адміністрації

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...