На Хортиці змагалися освітяни (ФОТО)

144
Фото: Запорізької облдержадміністрацій

Протягом декількох днів, з 12-14 вересня, на острові Хортиця проводили ХХХІ обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому дню туризму та 80-річчю Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники мали змогу не лише показати свою фізичну форму, але й поділитися досвідом один з одним.

Всього взяли участь 25 команд. Серед представників освіти також була директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Педагоги змагаються у двох вікових категоріях: загальній ‒ вік учасників до 45 років та ветерани ‒ від 46 років. Програма зльоту складається з трьох частин:

• спортивної конкурсної програми, до якої входять конкурс «Лабіринт» ‒ спортивне орієнтування на місцевості за допомогою карти та «В’язання туристських вузлів», де учасники повинні зав’язати в обмежений час якомога більше вузлів;
• творчої конкурсної програми, яка включає «Фотоконкурс» ‒ команди демонструють світлини з туристичного життя, конкурс «Візитна картка команди» ‒ учасники творчо представляють свої команди та конкурс «Транспортування потерпілого» ‒ учасникам необхідно різними способами перенести умовно потерпілого з різними травмами;
• командної смуги перешкод, яка представляє коротку динамічну смугу з елементами пішохідного, велосипедного та водного туризму.

Змагання проводяться раз на два роки.

За інформацією прес-служби ЗОДА

Читайте також:В Запорізькій області під час виконання польових робіт загорівся комбайн

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...