На курорт Запорізької області чекає засилля комарів

289
Фото - ілюстрація

Декілька років підряд у Бердянську, задля комфорту місцевих мешканців та відпочивальників, з бюджету виділяли кошти на санітарну обробку території скупчення комарів. Схоже цього року, людям таки доведеться помучитись від цих надокучливих комах.

15 травня 2019 року тендер на дезінфекцію на платформі «Prozorro» виграло КП «Бердянська профдезінфекція». На обробку виділили кошти у розмірі 600 тисяч гривень. Роботи мали розпочатись в кінці квітня.

Однак, через 2 тижні після проведення конкурсу, коли управління житлово-комунального господарства готове було до заключення договору, один з учасників торгів – ТОВ «ГРІМ» – подали скаргу, після чого результати тендеру виявились заблокованими. Адміністрація підприємства вважає, що їх пропозицію відхилили незаконно. У протоколі вказано, фірма не надала необхідних документів, які б підтвердили наявність ентомолога (необхідний спеціальний для проведення такого роду робіт). На разі Антимонопольний комітет розглядає скаргу.

Від плутанини страждають бердянці. Час упущений, вчасно проводити санітарну обробку не розпочали, тож на курорті комарів буде чимало.

Джерело: ПроБердянськ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...