На місці Вознесенівського ринку в Запоріжжі може з’явитися багатоповерхівка

762
Фото: Запорізький центр розслідувань

На наступній сесії Запорізької міськради вирішиться доля Вознесенівського ринку (вул. Перемоги, 72). ТОВ «Аверс» планує звести тут будівлю.

Про це повідомляє «Запорізький центр розслідувань». З 2006 року (строком на 15 років) цю землю орендує ТОВ «Аверс». До цього часу плани керівництва фірми щодо ділянки не змінювалися – працював Вознесенівський ринок. Після зміни власників, «Аверс» звернулися до міськради з проханням змінити цільове призначення двох ділянок по вулиці Перемоги, 72, попередньо узгодивши питання з Департаментом архітектури.

Новими бенефіціарами стали Антон Сергійович Діденко і акціонерне товариство “ЗНВКІФ” Геліос “, яке також оформлено на Діденко. Так звуть і вже колишнього помічника депутата міськради Руслана Божко.

Згідно з генпланом, дані ділянки призначені для торгівлі. На кадастровій карті їх цільове  ринкова інфраструктура. Що суперечить будівництва багатоповерхівки. Однак, згідно з зонуванням земля позначена як цивільно-ділова зона (Г-1-І). Тобто, на ньому можна будувати будинки 3-9 поверхів, змішані будинки з квартирами на верхніх поверхах і комерційними об’єктами, а також офісні будівлі.

Читайте також:Запорізькі школи стануть безпечнішими для дітей

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...