На місці, звідки хотіли вигнати запорізького підприємця з інвалідністю, з’являються нові об’єкти

801
Усі ми добре пам’ятаємо історію запорізького підприємця  Олександра Приходька, якого міські чиновники намагалися вигнати з “Райдуги”.

Чоловік, маючи інвалідність не став залежати від милості держави, а почав займатися бізнесом, створюючи робочі місця для запоріжців. Сьогодні він щомісяця платить близько 10 тисяч гривень податку, велика частина йде до місцевого бюджету. Також справно платить заробітні плати своїм чотирьом співробітницям. Не зважаючи на це, його намагалися вигнати з місця, де розташований його кіоск. Від міської влади підприємець не просив нічого, лише не заважати працювати. Щоб не ставати учасником корупційних схем, він свого часу відмовився вирішувати питання з підключенням електрики, натомість купив для потреб кіоску сонячна батареї.

Більшість запоріжців добре знають, як виглядає точка продажу Олександра Приходька, бо ж неодноразово замовляти там каву, чай та коктейлі.

Суть конфлікту полягала в наступному, на території, де стоїть причіп типу Купава, не має стояти нічого, Вознесенівська районна адміністрація посилалася на поліцію, яка наче б то забороняє торгувати у нижній частині “Райдуги”. Поліція у той час відповіла Приходьку, що такої заборони не пред’являла.

Міська архітектурна інспекція солідарна з Вознесенівською адміністрацією, її керівник на одному з останніх засідань профільної комісії, заявив однозначно – там кіосків не буде! Сказав це, але через декілька днів сюди привезли новий кіоск, дерев’яний. Рівно такий, які є у комунальні власності міста. Такі ж будиночки привозять на міські свята, скажімо до місць святкування Нового року, Різдва, Дня міста і т.д.

Саме у той час, коли кіоск встановлювали, журналісти Форпост були неподалік, тож зафіксували як територія виглядає сьогодні. Люди, що були поруч кіоска повідомили, начебто там мають продавати пиво, але це лише інформація, яку чули люди. Що там буде насправді запоріжці найближчим часом дізнаються самостійно.

У зв’язку з цією історією з’явилося запитання, невже змінили генеральний план міста, невже Вознесенівська районна рада не повідомлена про появу кіоска, а може керівник архітектурної інспекції так швидко передумав? Стежимо разом…

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...