На оздоровчій базі курорту Запорізької області масове отруєння, серед постраждалих діти

131
Фотоілюстрація

Нещодавно з’явилася інформація, що з оздоровчої бази відпочинку, яка знаходиться в смт Кирилівка Якимівського району, людей забирає «швидка». На сайті Запорізької облдержадміністрації повідомили подробиці інциденту.

Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомили, що 13 постояльців бази «Дніпровські зорі» отруїлися окрошкою. Серед постраждалих 8 дітей. Люди почали погано себе почувати 1 липня.

«Цього року організація дитячого оздоровлення ще не дозволена. Проте деякі суб’єкти господарювання надають послуги з оздоровлення дітей. Наголошую, що санітарні вимоги для оздоровлення дітей та відпочинку дорослих різні. За попередніми даними, відпочиваючі отруїлися окрошкою. Окрошка – це страва без термічної обробки продуктів, яку за санітарними нормами не можна давати дітям. На сьогодні триває позапланова перевірка цього закладу оздоровлення, порушена кримінальна справа» – розповів директор обласного лабораторного центру МОЗ Олександр Мащак.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федеров заявив, що вище згаданий заклад розпочав роботу без необхідних документів. Найближчим часом будуть проведені перевірки всіх баз відпочинку Азовського узбережжя.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...