На реконструкції харчоблоку обласної лікарні Запоріжжя вкрали близько 6 млн грн

209
Фото: Google.com

Посадовим особам, яких підозрюють в розтраті бюджетних коштів, повідомлено по підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Запорізької області. 

У період вересня-грудня 2015 року посадові особи однієї з комерційних структур, під час виконання договору підряду по реконструкції харчоблоку в обласній клінічній лікарні, шляхом внесення недостовірних даних про фактично зроблені роботи та поставленого обладнання до актів приймання будівельних робіт, зловмисникам вдалося присвоїли 6 млн грн бюджетних коштів.

Посадовим особам приватного підприємства повідомлено про підозру у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Варто відзначити, що вчинити злочин вдалося завдяки неналежному виконанню двома посадовими особами управління капітального будівництва Запорізької ОДА покладених на них обов’язків перевірки якості та обсягів виконаних підрядниками будівельних робіт і постачання обладнання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...