На ремонт запорізького дитячого садка в цьому році планують витратити більше 7 мільйонів

319
Фото - Google
Реконструкцію продовжують у дитячому садку №220, який знаходиться по вул. Давидова 11 у Дніпровському районі міста Запоріжжя. 

На сайті публічних закупок “Prozorro”, з’явилося оголошення про початок нового тендеру на реконструкцію дошкільного освітнього закладу №220, який має назву “Калейдоскоп”. Замовником виступає комунальне підприємство “Управління капітального будівництва”.

Зазначимо, що будівлю дитячого садка було закрито і виключено зі списку дошкільних установ ще в 1997 році. Після того, як у Запоріжжі дитсадки були переповнені, за нього згадали. Міська рада у 2008 році оприлюднила рішення про створення дитсадка №220 “Калейдоскоп”, а у 2013 він отримав статус дошкільного навчального закладу.  Окрім того, у 2017 році “Калейдоскоп” потрапив до списку об’єктів будівництва, які отримали фінансування від міської ради за рахунок бюджету розвитку. Загальна сума, яку виділили на ремонтні роботу склала 20 мільйонів 813 тисяч. В минулому році, на заплановані роботи було витрачено 4 мільйони та майже 765 тисяч гривень.Фото - скріншот документів міської ради

В цьому році на виконання робіт планують витратити 7 мільйонів 296 тисяч гривень. Підрядник має виконати роботу до 6 березня 2019 року. Компанії зможуть подати свої пропозиції до 11 березня, а наступного дня розпочнеться аукціон, який обере переможця тендеру.


 

Фото - скріншот оголошення на сайті публічних закупок "Prozorro"

Читайте також: В Запорожье закрывают учебные заведения

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...