На сайті електронних петицій з’явилося прохання щодо міського голови Запоріжжя

145
Фото: Google.com

«Транспортний конфлікт» та погроза СБУ та МВС тільки додала «балів» до кампанії на місцевих виборах Володимиру Буряку. Запоріжці все частіше виступають на захист мера, при цьому забуваючи, що чиновнику вручали повістку не лише через питання транспорту.

На сайті електронних петицій з’явилася пропозиція №22/092430-еп під назвою «Припинити переслідування міського голови Запоріжжя Володимира Буряка». Авторка Олена Макайя просить закрити кримінальну справу проти міського голови Запоріжжя, на її думку на чиновника здійснюється політичний тиск.

«За кілька днів до вступу в силу нових обмежень, Володимир Буряк отримав сотні схвильованих питань від містян стосовно пересування Запоріжжям. Розуміючі, що не тільки працівники життєзабезпечуючих підприємств мають нагальну потребу пересуватися містом на громадському транспорті, на основі раніше прийнятої Постанови Кабміну, отже в рамках закону, міський голова прийняв рішення не зупиняти автомобільний громадський транспорт у Запоріжжі і не вводити додаткових обмежень на пересування ним. Приймаючи це рішення, він керувався, перш за все, потребами запорожців, які не є працівниками життєзабезпечуючих підприємств, проте мусять дістатися, наприклад, до лікарні, при загостренні хвороби або на життєво необхідні процедури, доглянути літніх або хворих родичів, відвідати відділення свого банку, тощо. По-друге, Володимир Вікторович взяв до уваги особливості транспортної інфраструктури Запоріжжя: нажаль, автобуси великої місткості та електротранспорт не покривають віддалені райони міста, люди вимушені користуватися маршрутними таксі. Так, це рішення частково суперечило Постанові, але тільки через бажання піти на зустріч містянам. До речі, З 8 квітня проїзд в громадському транспорті дозволено тільки за перепустками, а міська влада намагається вирішити питання добирання громадян, якім це не дозволено Постановою, в інший спосіб», – йдеться в петиції.

На сьогодні, 14 квітня, електронна петиція набрала 114 голосів з 25000 необхідних.

Нагадаємо, 10 квітня на своїй сторінці у Facebook мер Запоріжжя повідомив, що йому вранці правоохоронці вручили повістку за ст. 325 ККУ. Порушення полягало у тому, що міський голова Запоріжжя заявив, що не буде виконувати повністю постанову уряду й дозволяє виходити на маршрути громадському транспорту в повному складі. У постанові вимагали залишити трамваї та тролейбуси.

Того ж дня на сайті ГУНП розмістили інформацію, що чиновнику інкримінували не лише порушення службовими особами санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, що могло призвести до розповсюдження коронавірусу та, надалі масового захворювання мешканців Запорізької області – 2. 1 ст. 325 ККУ. А й незаконне виділення земельних ділянок на території Запоріжжя, через що громаді завдано збитків в розмірі 5 млн. грн – ч. 2 ст. 364 ККУ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...