На третьому місяці карантину Уряд зафіксував ціни на товари першої необхідності

52

Відсьогодні вступила у дію постанова Кабінету міністрів про державне регулювання цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення.

Якщо говорити доступніше, то  це означає, що ціни на товари першої необхідності зафіксували на час дії карантину. Щоб підвищити вартість товарів з переліку хоча б на 5%, необхідно декларувати наміри та належним чином обгрунтувати необхідність даного кроку.

Про це йдеться у  повідомленні Держпродспоживслужби.

Держрегулювання буде здійснюватися до закінчення карантину шляхом декларування зміни роздрібних цін в разі їх збільшення.

Постанова уряду стосується тільки роздрібних цін, зміну оптово-відпускних цін декларувати не потрібно.

До списку товарів, які вимагатимуть декларування потрапити продукти харчування та медичні засоби.

До переліку соціально значущих товарів уряд вніс гречку, цукор, пшеничне борошно вищого ґатунку, макаронні вироби (вермішель із борошна вищого ґатунку), пастеризоване молоко в плівці жирністю 2,5%, житньо-пшеничний хліб, яйця категорії С1, тушку курячу, мінеральну воду без газу, вершкове масло жирністю 72,5%.

До переліку товарів протиепідемічного призначення потрапили ліки, серед яких парацетамол, антисептики і дезинфікуючі засоби, засоби індивідуального захисту (медичні маски, халати).

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...