На вимогу запорізького нардепа проблеми “Запоріжжяобленерго” розглянуть на рівні Кабміну

277

Мова йде про ПАТ «Запоріжжяобленерго».

До народного депутата Ігоря Артюшенка від імені колективу звернулась голова обласної профспілкової організації підприємства Олена Ковальчук. Вона розповіла, що в «Запоріжжяобленерго» склалася критична ситуація – з 2017 року співробітникам не виплачують зарплату. За цей час з підприємства звільнилося більше 1250 працівників, а сума заборгованості тільки з початку поточного року складає понад 209 мільйонів гривень.

Станом на сьогоднішній день кількість вакансій в цілому по ПАТ «Запоріжжяобленерго» становить більше 20% від штатної чисельності. Фактично кожна п’ята посада є вакантною. Дільниці, де відсутні співробітники, частково або повністю вже не можуть виконувати свої функції. Найгірша ситуація з плинністю висококваліфікованих працівників в містах Запоріжжя та Бердянськ.

Ігор Артюшенко разом з колегою по фракції Миколою Фроловим направив депутатський запит Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману з вимогою терміново  створити робочу групу, яка має всебічно та об’єктивно вивчити проблему для подальшого її вирішення. В документі парламентарі окреслили наслідки, які погрожують регіону в випадку, якщо ситуація не буде виправлена.

– Ситуація на підприємстві ставить під загрозу не тільки колектив та їх родини, а й всіх мешканців регіону, які стали заручниками обставин. Від стабільної роботи «Запоріжжяобленерго» залежить забезпечення електроенергією всієї області. А враховуючи, що область прифронтова, і безпосередньо межує з територією бойових дій, енергонадійність в даному випадку є питанням національної безпеки.

Вважаю, що створена робоча група на рівні Кабміну розбереться в ситуації та зрушить проблему з мертвої точки, – зазначив Ігор Артюшенко

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...