На проспекті Маяковського у горщиках та на вуличних ліхтарях висаджують віоли (фіалки). Протягом місяця в різних районах Запоріжжя планують висадити 4 тисячі цих квітів різних кольорів. Про це повідомляють в пресслужбі мерії.
На роботи з облаштування квіткових клумб та композицій з міського бюджету передбачено 48 тисяч гривень.
Вертикальне озеленення міста проводить комунальне підприємство «Зеленбуд». Під час карантину спеціалісти працюють в масках, не більше 5-6 людей на одному об’єкті.
![](https://forpost.media/wp-content/uploads/2020/04/o_1e649p46a1k18872kpg1a0o1ipg1u.jpg)
Також працівники «Зеленбуду» продовжують пересаджувати кущі ялівця у сквері Театральному. До цього вони росли на вулиці Українській.