На Запоріжжі чоловік катався за документами померлого чоловіка

154
Фото - ілюстрація

У суді під час розгляду однієї зі справ вдалося з’ясувати один дуже цікавий факт: за документами, які надав порушник, він помер ще в кінці 90-х років.

9 травня правоохоронці зупинили водія на авто «ВАЗ 2108» на вул. Інтеркультурній у Мелітополі. Чоловік, який керував транспортним засобом, знаходився у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження експертизи він відмовився. У результаті чого на нього склали адміністративний протокол за ст. 130 КуоАП.

19 квітня з цієї справи відбувся суд. Обвинувачений на засідання не з’явився. Під час розгляду з’ясувалося, що згідно з свідоцтвом про смерть, виданий Шелюгівською сільрадою, правопорушник помер у листопаді 1999 року. Цікава, що «покійника» неодноразово затримували. У листопаді 2016 року, він порушив ст. 121 КУоАП.

Таким чином, встановили, що невідомий використовував чужі права. Це й давало йому можливість щоразу тікати від правосуддя. На даний момент проводяться всі перевірки, аби встановити особистість чоловіка. Адміністративну справу з померлого чоловіка зняли.

Джерело: РіаМелітополь

Читайте також: У одній із запорізьких поліклінік жінка вкрала телефон у дитини (ФОТО)

загрузка...