На Запоріжжі для школяриків облаштували сучасний футбольний майданчик

162
Фото Запорізької облдержадміністрації

Сьогодні, 19 грудня, для учнів гімназії «Престиж» влаштували справжній сюрприз – відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика.

Навчальний заклад розташований в смт. Балабине (близько 16 км. від Запоріжжя). Робітники облаштували поле, відтепер там можуть тренуватись майбутні зірки футболу. На день Святого Миколая відбулось урочисте відкриття майданчику.

На свято завітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. Чиновник всіх привітав з цією подією, побажав спортивних здобутків та міного здоров’я.

Фото Запорізької облдержадміністрації

«Обласна влада завжди підтримує розвиток спортивної інфраструктури на територіях, будівництво нових та реконструкцію вже наявних спортивних споруд. Завдяки активності Федерації футболу такі сучасні футбольні майданчики з’являються в Запорізькій області та по всій Україні. Маю надію, що тут виростуть майбутні Шевченки та Реброви. Вірю, що ви станете фахівцями спорту. Тож бажаю, аби ви частіше грали на новому полі були спортивними та здоровими», – говорить він.

Хлопці вже навіть встигли зіграти перший матч на новому футбольному майданчику з синтетичним покриттям. Юнаки дуже задоволені.

Фото Запорізької облдержадміністрації
Фото Запорізької облдержадміністрації

Нагадаємо, у рамках реалізації державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» у 2017-2018 роках у Запорізькій області було заплановано будівництво та реконструкція восьми міні-футбольних полів на умовах співфінансування: 50% коштів надано з держбюджету; 20% – з обласного та 30% – з місцевого.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...