На Запоріжжі хлопець, який підпалив дівчину, може втекти від правосуддя

2439

Продовжує існувати ризик втечі обвинуваченого: відбувся черговий суд у справі загиблої від рук співмешканця запоріжанки Насті Ковальової. Повідомляє “Актуально“.

Шевченківський суд знову продовжив обвинуваченому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, так як є ризик втечі від правосуддя з метою уникнути покарання.

Трохи більше, ніж через тиждень, буде рівно рік, коли обвинувачений, Віталій Чайковський, облив свою дівчину, Настю Ковальову, бензином і підпалив. Від отриманих опіків дівчина через тиждень померла. Весь цей час Чайковський знаходиться в СІЗО. Судові засідання у справі загиблої кожен раз переносяться і кожен раз суд продовжує обвинуваченому запобіжний захід утримання під вартою.

Так, 16 червня в Шевченківському районному суді Запоріжжя відбулося чергове засідання у справі про вбивство Насті Ковальової.

В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про продовження строку тримання під вартою обвинуваченому, яке мотивовано тим, що він обгрунтовано звинувачується в скоєнні особливо тяжкого злочину, ризик його втечі продовжує існувати. Чайковський, позицію якого підтримав захисник, не заперечував проти задоволення заявленого прокурором клопотання.

Заслухавши думку учасників процесу, суд прийшов до висновку, що клопотання прокурора про продовження строку тримання обвинуваченого під вартою підлягає задоволенню.

Обвинуваченому продовжено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 17 серпня 2020 включно.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...