На Запоріжжі інженер-механік на базі колишнього свинокомплексу створює шедеври автопрому – ФОТО

1696
На фото зображане авто Lotus Seven Ілюстрація: ШоТам

Василь Кирєєв мешканець села Веселе Запорізької області за освітою інженер-механік. Вийшовши на пенсію вирішив підшукати для себе цікаве хобі, щоб приносило не лише задоволення, але й гроші.

Одного разу йому прийшла ідея створювати шедеври автопорому, які за кордоном дуже високо цінуються. Коли на очі натрапив буклет з машинами Lotus Super Seven і Cobra Shelby – було вирішено, що виготовлятиме саме британські автомобілі 50-х років, повідомляє «ШоТам».

Звісно, одразу ж пенсіонер до роботи не брався, почав вивчати історію створення цього авто, їздив до США та Англії, щоб вивчити технологію виробництва.

Автомобілі почали створювали на базі колишньої свиноферми. Першу машину чоловік разом з другом довго робив, адже там складна технологія. Проте все вдалося. Деталі «запозичують» з інших авто (BMW, Opel, Ford та ін.). Часто запчастини доводиться закуповувати за кордоном. Зараз на виготовлення однієї такої машини потребується 4 місяці. Вартість стартує від $10 000 до $30. Транспорт охоче купують за кордоном. Були покупці навіть з Арабських Еміратів.

Українці не дуже поспішають купувати елітне авто у майстрів села Веселого. За словами, пана Василя, заможних українців не влаштовує, що вони саме вітчизняного виробництва, мовляв, перед друзями соромно.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...