На Запоріжжі керівник підприємства підробляв документи задля «налагодження бізнесу»

263
Фото - ілюстрація

Правоохоронці встановили, що у Токмаку (Запорізька область) керівник одного з підприємств вчиняв службове підроблення офіційних документів, щоб фірму допускали до тендерних торгів.

У 2017 році особа здійснила підроблення офіційних документів, в яких містилися недостовірні відомості щодо не притягнення підприємства до відповідальності протягом останніх трьох років за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, для надання вказаних документів тендерному комітету комунальної установи у Запоріжжі заради участі у відкритих торгах на закупівлю товару, повідомляє прокуратура Запорізької області.

Правоохоронці встановили, що зловмисник обманним шляхом отримав перемогу на торгах та уклав з комунальною установою договір про закупівлю товару за бюджетні кошти.

Прокуратура до Токмацького районного суду Запорізької області направила обвинувальний акт відносно керівника підприємства. Згідно з санкцією ч. 1 ст. 366 КК України, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу до 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі строком до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади (чи займатися певною посадою) на строк до трьох років.

Читайте также: В Запорожье подросток систематически грабил детей

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...